Kontakt

Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne „Diesel-Motor” Edward Kalak
u. Długa 27,  63-400 Ostrów Wielkopolski
NIP: 621-000-72-47
Tel. 62-738-23-60
Fax. 62-738-23-66
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

TRANSPORT

Tel. 62 738 23 60
Fax. 62 738 23 60

 

Anna Garsztka United Kingdom
specjalista ds.logistyki
Phone 16+48 730-831-323
Message Mail 16a.garsztka@diesel-motor.pl
TRANS-ID: 81726-25

Karol Banaszek
specjalista ds.logistyki
Phone 16+48 505-265-435
Message Mail 16k.banaszek@diesel-motor.pl
TRANS-ID: 81726-14

Artur Kozieras
specjalista ds.logistyki
Phone 16+48 797-188-749
Message Mail 16a.kozieras@diesel-motor.pl
TRANS-ID: 81726-19

WARSZTAT

Tel. 62 736 25 86
Fax. 62 736 43 56

 

Edward Kalak
właściciel
Phone 16+48 691-718-065
Message Mail 16transport@diesel-motor.pl

Robert Kalak Germany
specjalista ds. organizacji i rozwoju transportu drogowego
Phone 16+48 797-188-756
Message Mail 16r.kalak@diesel-motor.pl

Karol Kalak
specjalista ds.obsługi i naprawy pojazdów samochodowych
Phone 16+48 797-188-755
Message Mail 16k.kalak@diesel-motor.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Tel. 62 738 95 60
Fax. 62 738 23 66

 

Agnieszka Nowacka
specjalista ds. księgowości
Message Mail 16a.nowacka@diesel-motor.pl

Iwona Babral
specjalista ds. administracyjno - księgowych
Phone 1662 738-95-60
Message Mail 16i.babral@diesel-motor.pl

   Katarzyna Wawrzyniak
      specjalista ds. księgowości
Phone 16     +48 739-292-770
Message Mail 16      k.wawrzyniak@diesel-motor.pl

Skontaktuj się z nami


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz. Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola.
captcha
Przeładuj