Transport

Jesteśmy firmą prężnie działającą na międzynarodowym rynku transportu drogowego.

Specjalizujemy się w przewozach ładunków całopojazdowych o ładowności do 24 ton. Posiadamy nowoczesny tabor pojazdów, w pełni wyposażony i dostosowany do aktualnych potrzeb rynku. Na specjalne życzenie klienta jesteśmy w stanie zorganizować transport gabarytowy z wykorzystaniem naczep niskopodwoziowych.

Nasze auta docierają do większości krajów UE, ze szczególnym uwzględnieniem: Niemiec, Austrii, Włoch, Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii oraz krajów Beneluxu

Gwarantujemy Państwu wysoki poziom obsługi klienta, indywidualne podejście do każdego zlecenia, elastyczność rozwiązań przewozowych, terminowość i niezawodność.

Wieloletnie doświadczenie naszych dyspozytorów oraz zespół wykwalifikowanych kierowców pozwala nam na błyskawiczne działanie oraz pełną kontrolę na każdym etapie realizacji usługi transportowej. Powierzone nam ładunki docierają w bezpieczny i szybki sposób do każdego wyznaczonego nam celu.

Cieszymy się nieposzlakowaną opinią wśród naszych partnerów. Posiadamy niezbędne certyfikaty kompetencji uzyskane w oparciu o najwyższe normy bezpieczeństwa i standardy współpracy. Usługi realizowane są w oparciu o konwencje CMR oraz przepisy polskiego Prawa przewozowego.

Tabor

Naczepa firana 
typu standard

aut2a  Wysokość: 2,75m
Szerokość: 2,48m
Długość: 13,62
Ładowność: do 24t
Naczepa firana 
typu mega
aut2a Wysokość: 3,00m
Szerokość: 2,48m
Długość: 13,62
Ładowność: do 24t
Naczepa niskopodwoziowa aut3a

Skontaktuj się z nami


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz. Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola.
captcha
Przeładuj